Маючи більш ніж 25-річний досвід роботи, що виконує операцію, д-р Brisson допоміг багатьом людям поліпшити якість їх життя. Ось кілька відгуків від деяких щасливих пацієнтів:

Феноменальний ЛІКАР !!! У минулому році у мене були дуже сильні болі в спині. Я не міг сидіти , ні стояти більше трьох хвилин , не чуючи болю. Я прийшов до лікаря Brisson і він рекомендував операцію. Спочатку я нервувала, але як тільки д – р Бріссона пояснив все докладно. Я відчував себе досить комфортно з цією процедурою. Результат був несподіваним навіть для мене. Через три тижні після операції, я відчував себе прекрасно !! Я повернувся до свого старого сам !! Доктор Brisson повністю змінив моє життя! ”
— Леонард Г.

Доктор Brisson є воістину дивовижний доктор. Я прийшов до нього з вражаючою болем в нижній частині спини і шиї. У мене не було ніякої надії залишилося для мого стану. Я був у дуже поганому болю до точки , де я не міг насолоджуватися будь-якою частиною мого життя. Звичайно , я був нерішучим про хірургії, але після того , як операції з доктором Бріссона я не можу сказати нічого , крім подяки. Доктор Brisson змінив моє життя надзвичайно “.
— K.K.

Доктор Brisson є відмінним лікарем. Я був оброблений доктором Бріссона в минулому. Він був 10 – то і нічого не змінилося. Він все ще великий лікар. Молоді дами на стійці реєстрації також є 10. Вони дуже добре. Вони вітають Вас з посмішкою, теж дуже інформативно “.
— Р. Хадсон

Доктор Brisson проводили свою операцію на хребті 8 років тому. На мій погляд, він найкращий там. Він сказав мені , саме те , що потрібно і чому. Він упевнений , що мої побоювання були мінімальними , наскільки це можливо , і я скористався , щоб говорити з його ПА в будь-який момент часу, як до , так і після операції. Я знайшов доктор Brisson бути справжнім професіоналом , який щиро піклувався про якість мого відходу, а також якості мого одужання. Я б порекомендував його кому – або , і я знаю , що якщо, НЕ дай Бог, який – небудь з моїх дітей або онуків повинні мати потребу в такій допомозі, він був би мій лікар вибору “.
— R.Mohan

Доктор Brisson представляє себе в якості реального людини: турботливий, добрий, здібний і розумний, сухе почуття гумору. Мені пощастило мати цей хірург для моїх спінальних проблем “.
— Є. Л. Уерт

Щоб прочитати більше відгуки про Dr. Paul M Бріссона, будь ласка натисніть тут.