Z ponad 25-letnie doświadczenie wykonującego zabieg, dr Brisson pomogło wiele osób, poprawy jakości ich życia. Oto kilka opinii niektórych szczęśliwych pacjentów:

WSPANIAŁE LEKARZ !!! W ubiegłym roku miałem bardzo silny ból pleców. Nie mogłem siedzieć, ani stanąć na dłużej niż trzy minuty, nie czując bólu. I przyszedł do doktora Brisson i polecił operacji. Na początku byłem zdenerwowany, ale kiedy dr Brisson wyjaśnił wszystko szczegółowo. Czułem się dość komfortowo z procedurą. Wynik był zaskakujący, nawet dla mnie. Trzy tygodnie po zabiegu, czułam się świetnie !! Wróciłem do mojego dawnego siebie !! Dr Brisson całkowicie zmieniło moje życie!”
– Leonard G.

Dr Brisson jest naprawdę niesamowite lekarza. I przyszedł do niego z zadziwiającą ból w dolnej części pleców i szyi. Nie miałem nadzieja dla mojego stanu. Byłem w bardzo złym bólu do punktu, gdzie nie mogłem cieszyć się każdą część mojego życia. Oczywiście byłem niezdecydowany o operacji, ale po zabiegu z dr Brisson mogę powiedzieć nic, ale dzięki. Dr Brisson ogromnie zmieniła moje życie “.
— KK

Dr Brisson jest doskonałym lekarzem. I traktowano przez dr Brisson w przeszłości. Był to 10 wtedy, i nic się nie zmieniło. Wciąż jest doskonałym lekarzem. Młode panie w recepcji są również 10. Są bardzo ładne. Witają Cię z uśmiechem, bardzo pouczające.”
— R. Hudson

Dr Brisson wykonywane mój chirurgii kręgosłupa 8 lat temu. Moim zdaniem on jest najlepszy istnieje. Powiedział mi dokładnie to, co było potrzebne i dlaczego. Zrobił się, że moje obawy były możliwie jak najmniejszy, a ja skorzystało do rozmowy ze swoim PA w dowolnym momencie, zarówno przed jak i po operacji. Znalazłem dr Brisson być prawdziwym profesjonalistą, który rzeczywiście dbał o jakość moją opieką, jak również jakość mojego zdrowienia. Polecam go każdemu, i wiem, że jeśli, nie daj Boże, któryś z moich dzieci i wnuków powinien potrzebują takiej opieki, że będzie mój lekarz z wyboru “.
— R.Mohan

Dr Brisson przedstawia się jako prawdziwy człowiek: opiekuńczy, miły, zdolny i inteligentny, poczucie humoru. Jestem szczęśliwy, że to chirurg dla moich problemów z kręgosłupem “.
— E.L. Worth

Aby przeczytać więcej opinii na temat Dr Paul M Brisson, proszę kliknąć tutaj.